Transport całopojazdowy

Specjalizujemy się w ekspresowym transporcie całopojazdowym krajowym i międzynarodowym na terenie UE.

Nasza flota składa się z samochodów 5 paletowych, pojemność 15m3 o DMC 3,5t. Jest to najszybsza forma transportu drogowego, gdyż auta z tej kategorii nie podlegają ograniczeniom drogowym a zatem mogą wjechać prawie w każdą uliczkę, czy nawet do samego centrum miasta, potocznie nazywamy to dostawą „od drzwi do drzwi”

Posiadamy ubezpieczenie OCP na kwotę 1mln EUR brutto.

Usługi transportowe całopojazdowe to przewóz towarów, które z powodu wymagań klienta lub ze względu na ich charakterystykę, są wykonywane dedykowanym środkiem transportu (tj. bez możliwości doładunku).

Transport całopojazdowy to idealne rozwiązanie dla klientów posiadających wysoki wolumen przesyłek w ramach przewozu na terenie Polski ( np. transport Warszawa – Wrocław, transport Poznań – Warszawa). Ponadto zaletami transportu całopojazdowego jest możliwość optymalnego dostosowania pojazdu do konkretnego ładunku oraz terminowość dostaw.

Świadczymy usługi transportu zarówno na jednorazowe zlecenie jak i w ramach długookresowych umów.

Nasza firma charakteryzuje się przede wszystkim punktualnością oraz dbałością o powierzony nam towar. Zawsze dostarczamy towar we właściwe miejsce.  Zatem jeśli oczekują Państwo profesjonalnie i sumiennie wykonanych usług wraz z korzystnymi cenami, nasza oferta będzie dla Państwa w pełni satysfakcjonująca.

Oto cechy które nas charakteryzują

  1. Wieloletnie doświadczenie w branży
  2. Szybkość i punktualność
  3. Zawsze na czas i miejsce
  4. Towar odpowiednio zabezpieczony
  5. Samochody sprawne i czyste
  6. Każdego klienta traktujemy indywidualnie
  7. Konkurencyjne ceny
  8. Zaufanie i chęć współpracy